Arşiv

-A +A
Yazıcı-dostu sürüm
Geçmiş Yıllar Satın Alma Eşik Değerleri
2016 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2016 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2015 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2015 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2014 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2014 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2013 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2013 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2012 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2012 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2011 Yılı  TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2011 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2010 Yılı  TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2010 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2009 Yılı  TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2009 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2008 Yılı  TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2008 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.
2007 Yılı 

TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2007 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.

2006 Yılı 

TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerine Ait İhale Esaslarına Göre 2006 Yılı İçin Geçerli Olacak Eşik Değerler için tıklayınız.

Geçmiş Yıllar Gündelik ve Konaklama Tutarları
2016 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerinde 2016 Yılında Uygulanacak olan Gündelik ve Konaklama miktarları için tıklayınız.
2015 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerinde 2015 Yılında Uygulanacak olan Gündelik ve Konaklama miktarları için tıklayınız.
2014 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerinde 2014 Yılında Uygulanacak olan Gündelik ve Konaklama miktarları için tıklayınız.
2013 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerinde 2013 Yılında Uygulanacak olan Gündelik ve Konaklama miktarları için tıklayınız.
2012 Yılı TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerinde 2012 Yılında Uygulanacak olan Gündelik ve Konaklama miktarları için tıklayınız.
2011 Yılı  TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerinde 2011 Yılında Uygulanacak olan Gündelik ve Konaklama miktarları için tıklayınız.
2010 Yılı  TÜBİTAK Araştırma Geliştirme Projelerinde 2010 Yılında Uygulanacak olan Gündelik ve Konaklama miktarları için tıklayınız.
Geçmiş Yıllar TTS Duyuruları
Yürütücülerin TTS'de İzleme Yapabilmesine İlişkin Duyuru

TÜBİTAK tarafından desteklenen ve harcamaları yürütücü kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen projelerin yürütücüleri, proje ödeneklerini ve harcama durumlarını ARBİS sayfasından giriş yaparak sorgulayıp rapor halinde alabileceklerdir.

Bunun için proje yürütücülerinin öncelikle ARBİS’te kayıtlarının olması gerekmektedir. Yürütücü ARBİS şifresi ile giriş yaptığında ana sayfadaki menüde “TÜBİTAK Proje Bilgileri (TTS)” kısmını tuşlayacaktır. Açılan sayfaya Proje Yürütücüsünün TÜBİTAK tarafından desteklenmiş olan ve halen yürürlükte olan projelerinin listesi gelecektir. Yürütücü bu sayfadan sorgulamak istediği projesini seçerek, projenin ödenek ve harcamalarını istenilen tarih aralıklarında sorgulayıp raporunu alabilecektir.

Uygulamaya ilişkin detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

> Burslarda Gelir Vergisi ile ilgili açıklama için tıklayınız.
> Transfer Projeleri Muhasebe Sistemi için tıklayınız.
> TTS’nde Uygulanacak Olan Hesap Planı için tıklayınız.
TÜBİTAK ARDEB Proje HarcamalarıBilgilendirme ve Paylaşım Toplantısı

TÜBİTAK destekli ve harcamaları projenin yürütüldüğü kuruluş tarafından gerçekleştirilen projelerin harcamalarının, daha etkin ve mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirilmesinin temini bakımından, harcamalarının gerçekleştirme ve muhasebeleşme sürecinde görev alan kişilerin katılımlarıyla (Kamu üniversitelerinde BAP birimleri ve Strateji Daire Başkanlığı) ANTALYA’da bilgilendirme ve paylaşım toplantısı yapılacaktır.

Toplantı, Kamu kurumları ile kamu üniversiteleri için, 21-22 Ocak 2013 tarihlerinde; Özel kuruluşlar ve vakıf üniversiteleri için ise, 23-24 Ocak 2013 arihlerinde olmak üzere 2 ayrı oturumda yapılacaktır. Katılımcıların yol masrafları kendi kurumlarınca, konaklama ve yemek giderleri ise TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.

Halihazırda yürürlükte olan projelerin yürütüldüğü üniversite, kurum ve kuruluşlara davet yazıları öncelikle faks sonra posta ile gönderilmiş olup, yazı örnekleri, toplantı yeri, program ile kayıt ve rezervasyona ilişkin bilgiler aşağıda verilmektedir.

DAVET YAZI ÖRNEKLERİ:

EKLER: