TÜBİTAK Yayınları TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nda

-A +A

TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, 12 Kasım -20 KASIM 2016  tarihleri arasında düzenlenen  35.Uluslararası  TÜYAP  İstanbul Kitap Fuarı’na katılmaktadır. TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla, fuarda TÜBİTAK’ın farklı yaş gruplarına yönelik 410 başlıkta, yaklaşık 30.000 adet kitap yer alacaktır.

Bilim okuryazarlığının küçük yaşlarda kazandırılmasını öncelikli hedeflerinden biri olarak benimseyen TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, fuarda okurlarıyla daha yakından iletişim kurma olanağı bulmaktadır. Okul öncesi, çocuk, gençlik, başvuru ve yetişkin kitaplarının okura sunulduğu TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları standına, her yaştan okurun yoğun ilgisi görülmektedir. Satışların %10 indirimle gerçekleştirildiği fuarda, ziyaretçilere yayınlarla ilgili geniş bilgiler de verilmektedir. 

Popüler bilim kitaplarına ilgi duyan okurlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmanın önemine inanan TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, düzenli olarak kitap fuarlarına katılmayı sürdürüyor.

09.11.2016