PRIMA Programı 2024 Yılı Bölüm 2 Çağrısı Ulusal Bilgi Günü Çevrim İçi Olarak Gerçekleştirilecek

-A +A

14 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan PRIMA (Akdeniz Bölgesinde Araştırma ve İnovasyon İşbirliği) Programı 2024 yılı Bölüm 2 çağrısı Ulusal Bilgi Günü’nde çağrıya ve başvuru süreçlerine yönelik bilgi paylaşımında bulunulacaktır. Etkinlik akademi, sanayi ve kamudan tüm bilim insanlarımızın katılımına açıktır. Etkinlik dili Türkçe olacaktır.

Çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğe 14 Şubat 2024 saat 10:30’da aşağıdaki bağlantı üzerinden katılım sağlanabilecektir.

PRIMA Programı Ulusal Bilgi Günü Webinar Bağlantısı

 

Toplantı programı için lütfen tıklayınız.

 

Bilgi için: prima@tubitak.gov.tr

 

PRIMA PROGRAMI NEDİR?

PRIMA Programı, Akdeniz bölgesine yönelik çok ortaklı uluslararası araştırma destek programıdır. Program çerçevesinde su yönetimi, tarım sistemleri, tarım-gıda değer zinciri konularında yürütülen uluslararası ve çok ortaklı araştırma ve inovasyon projeleri desteklenmektedir. Bu kapsamda açılan uluslararası proje çağrılarına Akdeniz’in kuzeyinde ve güneyinde yer alan 19 ülke katılım sağlamaktadır. PRIMA Programı Bölüm 2 çağrılarına ülkemizden kamu kurumları, üniversiteler ve özel sektörden araştırmacılar katılabilmektedir.

PRIMA Programı ve çağrıları hakkında detaylı bilgi için TÜBİTAK PRIMA Programı web sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

12.02.2024 Kurumsal, Uluslararası, Uluslararası Üyelikler, PRIMA