Eurostars-3 Programı 2. Çağrısına Yönelik Çevrim İçi Bilgi Günü Etkinliği Düzenlenecek

-A +A

Eurostars-3 Programı, KOBİ’lerin yenilikçi uluslararası işbirliği projelerini teşvik ederek Ar-Ge yenilik kapasitelerinin geliştirilmesini amaçlayan ve Eureka‘nın Avrupa Komisyonu ortaklığıyla oluşturduğu destek mekanizmalarından birisidir. Eurostars-3 Programı’nın 2. çağrısı kapsamında Türkiye’den ve Eurostars üye ülkesinden en az birer ortağın katılımıyla, KOBİ’lerin önderliğinde, pazara yönelik, yenilikçi ürün, süreç ve hizmet geliştirilmesi amacı taşıyan uluslararası Ar-Ge projeleri desteklenecektir.

Eurostars-3 Programı 2. çağrısına yönelik bilgilendirme ve tanıtım amacıyla 4 Mart 2022 Cuma günü saat 14:30’da (TSİ) çevrim içi bir bilgi günü düzenlenecektir.

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan MANDAL’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek etkinlikte, Eurostars-3 Programı’nın genel özellikleri ve ulusal/uluslararası başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgi verilecektir. İlgilenen tüm KOBİ, büyük işletme, TTO, üniversite ve araştırma kurumu temsilcileri etkinliğe davetlidir.

Etkinliğe katılım için 3 Mart 2022 saat 14:30’a kadar kayıt yapılması zorunludur. Kayıt onayı ve toplantı bağlantı adresine ilişkin detaylar katılımcılara e-posta yolu ile etkinlikten önce iletilecektir.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Etkinlik Programı için lütfen tıklayınız.

Eurostars hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

02.03.2022 Kurumsal, Uluslararası