Burslar

Türkçe

2209-B - Sanayiye Yönelik Lisans Araştırma Projeleri Desteği Programı 2021 Yılı 2. Dönem Başvuru Tarihleri Uzatıldı

Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Desteği Programı ile üniversitede öğrenim görmekte olan lisans öğrencilerinin üniversitelerden bir akademik danışman ve sanayi sektöründen bir sanayi danışmanı eşliğinde araştırma yapmaya teşvik edilmesi amaçlanmaktadır. 30 Temmuz 2021 olan son başvuru tarihi başvuru yoğunluğu dolayısı ile 6 Ağustos 2021 tarihine uzatılmıştır.

Türkçe

2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2021 Yılı 1. Dönem Başvuru Tarihleri Uzatıldı

2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı ile üniversitede öğrenim görmekte olan ön lisans/lisans öğrencilerinin üniversitelerden bir akademik danışman eşliğinde araştırma yapmaya teşvik edilmesi amaçlanmaktadır. 30 Temmuz 2021 olan son başvuru tarihi başvuru yoğunluğu dolayısı ile 6 Ağustos 2021 tarihine uzatılmıştır.

Türkçe

İletişim

TÜBİTAK-BİDEB
Araştırma Burs ve Destekleri Grup Koordinatörlüğü
2236-B MSCA - COFUND Burs Programlarına Katkı Fonu Programı
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı
 
Adres: TÜBİTAK Başkanlık Binası
Tunus Caddesi No:80 Kavaklıdere
ÇANKAYA/ANKARA PK:06100
Tel: 444 66 90

Yönetmelik ve Esaslar

  • Avrupa Birliği ve Uluslararası Kuruluşların Kaynaklarından Kamu İdarelerine Proje Karşılığı Aktarılan Hibe Tutarlarının Harcanması ve Muhasebeleştirilmesine İlişkin Yönetmelik
  • Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı Tarafından Yürütülen Programlara İlişkin Yönetmelik
  • Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı Burs ve Destek Programlarının Yürütülmesine İlişkin Usul ve Esaslar

İzleme

Proje yürütücüsü ev sahibi kurum/kuruluş, Avrupa Komisyonu ile yapmış olduğu sözleşme gereğince izleme raporlarını süresi içinde Avrupa Komisyonuna sunmak ve Avrupa komisyonu tarafından yapılan bildirimleri bir ay içinde TÜBİTAK’a bildirmek zorundadır. 

Sayfalar

Subscribe to RSS - Burslar