2223-D İkili İşbirliği Anlaşmaları Çerçevesinde Etkinlik Düzenleme Desteği

-A +A
Duyuru
DUYURU (01.04.2024): 2223-D İkili İşbirliği Anlaşmaları Çerçevesinde Etkinlik Düzenleme Desteği Programı 2024 yılı 2. dönem çağrısı başvuruya açılmıştır. Başvurular 19 Nisan 2024 saat 17:30'a kadar BİDEB Başvuru ve İzleme Sistemi üzerinden (ebideb.tubitak.gov.tr) çevrim içi olarak alınacaktır."
Duyuru
ÖNEMLİ DUYURU (11.10.2023): TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından TÜBİTAK logosunun kullanımı hususunda mevzuat değişikliği yapılmıştır. Her türlü duyuru ve yayında TÜBİTAK desteğinin belirtilmesi ve TÜBİTAK logosunun kullanılması zorunludur (Tabi olduğu mevzuat gereği logonun kullanılamayacağı tez, makale vb. durumlar hariç). TÜBİTAK logosu, TÜBİTAK internet sayfasında yer alan şekil ve standartlara uygun olarak kullanılmalıdır. Bu nedenle, bundan sonra gerçekleştirilecek bilimsel etkinliklerde TÜBİTAK desteğinin belirtilmesi ve TÜBİTAK logosunun kullanılması zorunludur. Programın e-posta adresi üzerinden (varsa) sorularınızı iletebilirsiniz.

2223-D İkili İşbirliği Anlaşmaları Çerçevesinde Etkinlik Düzenleme Desteği programı 2024 yılı başvuru tarihleri açıklanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bilim, teknoloji ve yenilik alanlarında işbirliğinin geliştirilmesi, ortak araştırma projeleri yapılması ve sürdürülebilir ortaklıkların kurulması amacıyla Türkiye’nin çeşitli ülkelerle imzaladığı ikili işbirliği anlaşmaları çerçevesinde yurtiçinde düzenlenen kongre, konferans, sempozyum, çalıştay, seminer, panel, kolokyum türü (çevrimiçi yapılacaklar dahil) etkinliklere destek verilir.

ÖNEMLİ DUYURU:

2223-D İkili İşbirliği Anlaşmaları Çerçevesinde Etkinlik Düzenleme Desteği Programı sonuçlarına E-BİDEB sistemine giriş yapılarak ulaşılabilir. E-BİDEB sistemine giriş yapmak için tıklayınız.

2223-D İkili İşbirliği Anlaşmaları Çerçevesinde Etkinlik Düzenleme Desteği Programı 2024 yılı çağrı duyurusu güncellenmiştir. Güncellenen çağrı duyurusuna ulaşmak için aşağıdaki görsele tıklayınız.