TÜBİTAK, IOS Uygulamasıyla Apple Store'da Yerini Aldı

-A +A

TÜBİTAK IOS cep telefonu ve tablet uygulamasıyla Apple Store'da yerini aldı. Yeni hazırlanan uygulama ile güncel haber, duyuru ve hizmetlere tek bir tıkla erişilebilecek. TÜBİTAK Android cep ve tablet uygulamasının ardından IOS telefon ve tablet uygulamasını da ücretsiz kullanıma sundu.

Yeni hizmete sunulan Android uygulamasında haber ve duyurular, burslar, olimpiyatlar, destekler, yarışmalar, Ar-Ge hizmetleri, yeni açılan çağrılar, çağrı sonuçları ve TÜBİTAK’la ilgili bilgiler yer alıyor. TÜBİTAK mobil uygulaması Android platforma sahip tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılacak. Uygulamayı kullanabilmek için IOS platforma sahip kullanıcılar Apple Store 'dan TÜBİTAK uygulamasını indirebilecek.

Uygulama Web Sayfasıyla Paralel

TÜBİTAK web sayfasında yer alan tüm bilgilere IOS uygulamasıyla da kolayca ulaşılabiliyor. Web sayfasında yer alan fotoğraf ve video galerilerde uygulamada yer alırken, sosyal medya ikonları sayesinde kullanıcılar sosyal medya üzerinden de TÜBİTAK’ı anında takip edebilecek.

Uygulamada yer alan Google Map uygulaması sayesinde, kullanıcılar bulundukları noktadan TÜBİTAK Başkanlık binasına nasıl gidebileceklerini de öğrenebilecek.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

 

27.01.2014