Program Çağrıları

Türkçe

Kutup İkili İşbirliği

KUTUP İKİLİ İŞBİRLİĞİ PROJE BAŞVURU ÇAĞRISI

T.C. Cumhurbaşkanlığı tarafından himaye edilen ve Cumhurbaşkanlığının; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı uhdesine verdiği kutup çalışmaları 2017 yılından bu yana devam etmektedir.

Kutup 1001

 

KUTUP 1001 PROJE BAŞVURU ÇAĞRISI

Çağrı Amacı

JFS İnovasyon Çağrısı

İkisi Güneydoğu Asya biri Avrupa ülkelerinden yahut tam tersi olmak üzere proje konsorisyumunun en az 3 farklı ülkeden oluştuğu ortak projeler desteklenecektir.

JFS Bilim ve Teknoloji (S&T Call) Çağrısı

İkisi Güneydoğu Asya biri Avrupa ülkelerinden yahut tam tersi olmak üzere proje konsorisyumunun en az 3 farklı ülkeden oluştuğu ortak projeler desteklenecektir.

SEA-EU JFS 2019 Çağrıları Genel Açıklama

Bilim ve Teknoloji Çağrısı ve İnovasyon Çağrısı başlıkları altında uluslararası ortak projeler destekleyecek olan JFS 2019 Çağrıları kapsamında proje başvuruları alınmaya başlandı.

CORNET 28. Çağrısı

Cornet Programı kapsamında, KOBİ’lerin rekabet öncesi kapasitelerini artırmaya yönelik projelerin desteklenmesi hedeflenmektedir. Proje çıktılarının bir KOBİ grubunun faydasına olması ve proje çıktılarının yaygınlaştırılması (dissemination) beklenmektedir.

24. Çağrı (2019)

IRASME ağının 24. Çağrısı ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik uluslararası araştırma, geliştirme ve yenilik projelerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır.

3 Haziran - 25 Eylül 2019 tarihleri arasında açık kalacak olan çağrı ile çağrı üyesi ülkeler ile ikili ve çok taraflı işbirliğine olanak tanınmaktadır. Çağrı üyesi ülkeler arasında Almanya, Avusturya, Belçika, Çekya, Kanada, Lüksemburg ve Rusya yer almaktadır.

İklim, Çevre ve Sağlık Ortak Araştırma Aksiyonu 1. Çağrısı

Çağrı, iklim, çevre ve sağlık alanlarının kesişiminde olan çok taraflı ve disiplinlerarası projelerin desteklenmesini hedeflenmektedir. Çağrı dokümanlarına ve çağrı hakkında ayrıntılı bilgiye Belmont Forum internet sayfası üzerinden ulaşılabilmektedir: tıklayınız.

PRIMA 2019 Çağrısı Bölüm 2 (Section 2)

Bölüm 2: Ulusal Fonlar ile Desteklenen Projeler

 

PRIMA 2019 Çağrısı Bölüm 1 (Section 1)

Bölüm 1: AB Fonu ile Desteklenen Projeler

 

Bölüm 1 kapsamındaki projeler programın süresi boyunca, Ufuk2020 Programı’ndan PRIMA’ya tahsis edilmiş olan fon ile desteklenmektedir.

Sayfalar

Subscribe to RSS - Program Çağrıları