TÜBİTAK Yayınları 11. Ankara Kitap Fuarı ve TÜYAP Çukurova 10. Kitap Fuarı’nda

-A +A

TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, 06-15 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen 11. Ankara Kitap Fuarı’na ve 07-15 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Çukurova 10. Kitap Fuarı’na katılmaktadır. TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla, fuarda TÜBİTAK’ın farklı yaş gruplarına yönelik yaklaşık 300 başlıkta, TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları kitapseverlerle buluşacaktır. 

Bilim okuryazarlığının küçük yaşlarda kazandırılmasını öncelikli hedeflerinden biri olarak benimseyen TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, fuarda okurlarıyla daha yakından iletişim kurma olanağı bulmaktadır. Okul öncesi, çocuk, gençlik, başvuru ve yetişkin kitaplarının okura sunulduğu TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları standına, her yaştan okurun yoğun ilgisi vardır. Satışların %10 indirimle gerçekleştirildiği fuarda, ziyaretçilere yayınlarla ilgili geniş bilgiler de verilmektedir. 

Popüler bilim kitaplarına ilgi duyan okurlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmanın önemine inanan TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, düzenli olarak kitap fuarlarına katılmayı sürdürmektedir.

06.01.2017