TÜBİTAK Yayınları Kitap Fuarlarında Okurlarıyla Buluşuyor

-A +A

TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, ilk olarak, 4-12 Kasım 2017 tarihleri arasında TÜYAP  tarafından düzenlenen “Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı”nda; daha sonra da, 24 Kasım-2 Aralık 2017 tarihlerinde Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle düzenlenen “CNR 2. Mersin Kitap Fuarı”nda okurlarıyla buluşacak.

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında 11-12 Kasım 2017 tarihlerinde; CNR 2. Mersin Kitap Fuarında ise 1-2 Aralık 2017 tarihlerinde, Mehmet Başar tarafından yazılan, TÜBİTAK Popüler Bilim Kitabı olarak basılıp satışa sunulan “Bir Girişimcilik Yolculuğu - Değer Yaratımı ve Girişimci Düşüncelerin Temeli” kitabının imza günü yapılacak.

Farklı yaş gruplarına yönelik yaklaşık 350 başlıkta TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınlarıyla fuara katılacak olan TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, fuarda okurlarıyla daha yakından iletişim kurma olanağı buluyor. Bilim okuryazarlığının küçük yaşlarda kazandırılmasını öncelikli hedeflerinden biri olarak benimseyen TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, Fuardaki standında, okul öncesi, çocuk, gençlik, başvuru ve yetişkin kitaplarını okurlara sunuyor.  Her yaştan okurun yoğun ilgi gösterdiği TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, satışlarını yüzde 10 indirimle gerçekleştiriyor.

Popüler bilim kitaplarına ilgi duyan okurlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmanın önemine inanan TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları, düzenli olarak kitap fuarlarına katılmayı sürdürüyor.

01.11.2017